Psy

 

  Vadera's Team to domowa hodowla w której aktualnie znajdują się 2 suki - Vega i Vicky. Są one pełnoprawnymi członkami rodziny i na co dzień mieszkają razem z rodziną. Nie wyobrażam sobie życia coddziennego i wakacji bez moich "rudych futer".

   Jako pierwsza trafiła do mnie Vega (AKSARTA Domek za Miastem) - do dnia dzisiejszego uważam, że ona była mi przeznaczona (rodzona w dniu moich urodzin). Vega od samego początku pokazała, że ma twardy charakter. Jest bardzo dominującą suką, nastawioną na pracę z człowiekiem, objętna na inne psy dookoła. Jest gotowa na każdą aktywność jaką jej zaproponuję. Świtenie sprawdza się w aportowaniu. Najchętniej spędzałaby całe dnie nad jeziorem aportując z wody lub po prostu pływając. Na swoim koncie ma wiele sukcesów wystawowych. Nie raz dowiodła, że pokazywanie się w ringu sprawia jej dużą przyjemność.

   Vicky (ANGEL OF VICTORY Vadera's Team) jest córką Vegi z pierwszego miotu. Charakter ma dużo łagodniejszy od swojej mamy, aczkolwiek nie raz udowodniła, że potrafi pokazać pazurki. Bardzo chętna do pracy byle by zadowolić "swojego" przewodnika. Potrafi skupić się na zadaniu, myśleć samodzielnie, rozwiązywać problemy. Tą samodzielną pracę postanowiłam sprawdzić w tropieniu jak i mantrailing (tropieniu użytkowym). Vicky bardzo szybko wykazała, że ma talent do pracy nosem, więc postawiliśmy właśnie na ten rodzaj aktywności jako wiodący. Swoją osobowością "uwiodła" nie jednego sędziego na wystawie otrzymując wielokrotnie w opisie "dobry temperament".

   Pomimo, że obie suki wykazują trochę inne cechy charakteru w sposobie bycia najważniejsze, że posiadają naturalną chęć aportowania, co sprawdzamy i utrwalamy na treningach dummy. Chęć pracy, łatwość w uczeniu się sprawiają, że życie z tollerem to wspaniała sprawa pod warunkiem, że przygotujemy się na to, iże toller bardzo często ma swoje pomysły na wykonanie danego zadania! Ta występująca nieprzewidywalność powoduje, że z tollerem nie można się nudzić ;-).

   01.05.2019 roku na świat przyszły szczenięta z miotu Rocky a wśród nich ROCKY STAR Vadera's Team (po domowemu Rocky). Od samego pocztku wykazywał cechy, które są typowe dla tollera. Wesoły, rezolutny, gotowy na każdą aktywność, jaką mu się zaproponuje, a co najważniejsze posiada bardzo silną potrzebę aportowania oraz wesołość tak charakterestyczną dla tej rasy. Zarówno po ojcu jak i matce Rocky odziedziczył inteligencję, łatwość w układaniu oraz wytrwałość w pracy.  Rocky rowija swoje umiejętności aportowania na treningach dummy. Jest bardzo dobrym i silnym pływankiem, nie straszne mu żadne warunki terenowe. W pracy szybki i energiczny. Świetnie zapowiada się rónież eksterierowo - pierwsze wystawy w klasie szczeniąt pokazały, że jest to pies wybitnie obiecujący.

 

 • AKSARTA Domek za Miastem

  AKSARTA Domek za Miastem - Vega

  O: C.I.B, C.I.E Rhineferry's NAMID INDIAN DANCER
  M: VANDZIA Virgo Vestalis
  Płeć: Suka
  Data urodzenia: 2013-07-24
  Właściciel: Anna Preihs
  Hodowla: Domek Za Miastem, Daniel Grześkowiak
  ​Championaty: C.I.E., Ch.UA, Ch.PL, Ch.FBiH, Ch.BiH, Ch.ME, Mł.Ch.PL
  Badania:
   HD A, ED 0/0, prcd PRA normal, CEA/CH normal, oczy czyste, DM normal, JADD probable normal (N/N), CP1 normal (N/N), CLPS normal, DE normal, dilute test D/D, CDDY/IVDD N/N

 • ANGEL OF VICTORY Vadera's Team

   ANGEL OF VICTORY Vadera's Team - Vicky

  O: Red Raisins Bayard for Alliance
  M: C.I.E AKSARTA Domek Za Miastem
  Płeć: Suka
  Data urodzenia: 2016-09-03
  Właściciel: Anna Preihs
  Hodowla: Vadera's Team, Anna Preihs
  Championaty:
  GRAND Ch.MD, Ch.MD, Ch.TR, Ch.PL, Ch.BY, Mł.Ch.UA, Mł.Ch.PL 
  Badania:
  HD A, ED 0/0, prcd PRA normal, CEA/CH normal, DM normal, JADD probable normal (N/N), DE normal, CDDY/IVDD N/N

 • ROCKY STAR Vadera's Team

  ROCKY STAR Vadera's Team - Rocky

  O: C.I.B. C.I.E. Fire Shadow Trenton
  M: C.I.E. AKSARTA Domek za Miastem
  Płeć: Pies
  Data urodzenia: 01.05.2019
  Właściciel: Anna Preihs
  Hodowla: Vadera's Team
  ​Championaty: Mł.Ch.PL
  Badania:
  HD A, ED 0/0, CP1 normal (N/N), CLPS normal (N/N), CDDY N/N, DM normal (N/N), JADD probable normal (N/N), Dilute D/D, prcd PRA normal, CEA/CH normal, DE normal

Facebook