Zakup tollera

 

     Zanim pomyślisz o zakupie tollera zapoznaj się z charakterystyką rasy: jej wyglądem, charakterem ale również z możliwymi chorobami, które mogą wystąpić, w szczególności choroby stawów oraz choroby autoimmunologiczne.
Wszystkie informacje dostępne są na portalu nova scotia duck tolling retriever.

     Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tollera zapraszam do kontaktu mailowego: vaderasteam@gmail.com.
W odpowiedzi wyślę formularz w celu poznania bliżej osoby zainteresowanej zakupem oraz określeniem predyspozycji i oczekiwań nabywcy.

     Z wszystkimi zgłoszeniami zapoznaję się szczegółowo. Nie decyduje kolejność zgłoszeń - można wysłać formularz zarówno wcześniej jak i przy narodzinach szczeniąt. Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją szczenięcia.

     Po narodzinach szczeniąt (znając ilość dostępnych szczeniąt oraz płci) kontaktuję się w celu przekazania wstępnej decyzji co możliwości zakupu tollera.

     Po 4 tygodniach od narodzin szczeniąt wybrane osoby zapraszam do hodowli. Po wzajemnej akceptacji nabywca zostaje zapoznany
z warunkami zakupu szczenięcia (umową).

    Byłoby miło, gdyby również była możliwość spotkania się wcześniej na spacerze z dorosłymi tollerami, aby móc wzajemnie poznać się bliżej 🙂

    Po zapoznaniu osobistym następuje rezerwacja i wpłacenie zadatku. Szczenię dobiera hodowca do konkretnej rodziny.
Pamiętaj! to hodowca jest z szczeniętami na co dzień, jednorazowa wizyta nie pozwoli nabywcy określić, czy dane szczenię jest dla niego odpowiednie.
    Kupując szczenię dostajesz w pakiecie wparcie i doradztwo hodowcy 🙂 Więcej informacji w zakładce Szczenięta

     Umożliwiam przeprowadzenie testów na szczeniętach przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikację w tym temacie.

 

Facebook